Kompletní rekonstrukce ordinace praktického lékaře

V listopadu minulého roku jsme započali kompletní rekonstrukci ordinace praktického lékaře v oblasti Brušperku. Součástí naší dodávky bylo:

 1. Silová elektroinstalace – kompletní natažení silnoproudých rozvodů, montáž zásuvek, vypínačů, světel, osazení a vyzbrojení rozvaděče. V této instalaci byly užity zásuvky s přepěťovou ochranou, pro ochranu citlivých přístrojů a zařízení, také bylo užito svodiče přepětí umístěného v rozvaděči, jako jistící prvky byly použity pouze jističo – chrániče. V instalaci jsou také nouzové osvětlení a speciální lékařské panely s nízkou hodnotou UGR.
 2. Slaboproudá instalace – kompletní rozvody internetu byly provedeny vodiči v cat. 6 a instalace byla kompletně provedena v síti s kapacitou 1Gbps. V kazetových podhledech jsou umístěný Acess Pointy tak, aby byla celá ordinace pokryta Wi-Fi sítí pro personál i pacienty, tyto sítě jsou od sebe odděleny. Také byly provedeny rozvody pro lékařské přístroje. 
 3. Kamerový systém – Kvalitní kamerový systém, který umožňuje nahlížení zdravotní sestře do čekárny a také slouží k ochranně objektu z vnějšku budovy. 
 4. Zabezpečovací systém EZS – Namísto původního zastaralého systému Eldes byl namontován moderní a bezpečný systém Jablotron 100, který chrání celou budou, navíc je jím také řízeno SOS tlačítko na toaletě, které slouží v případě pádu, nebo nutné lékařské pomoci.
 5. Dokončení a kompletace periferií- Posledním bodem rekonstrukce byla instalace počítačů a uvedení celé sítě do provozu, pověšení televize pro pacienty v čekárně a přenesení telefonního čísla z původní DSL linky na VoIP.

Do ordinace byly dodány:

 • Zásuvky a vypínače ABB Levit
 • Rozvaděč a jeho výbava Schrack
 • Lékařské panely Emos Exclusive
 • Kamerový systém HikVision
 • Podlahový systém zásuvek Schneider
 • Internetové technologie TP-Link vč. systému TP-Link Deco
 • Zabezpečovací systém Jablotron 100

Zanechte komentář